ZAPISY ONLINE OTWARTE DO 31 STYCZNIA 2024! ZAPISZ SIĘ!

WITAJ W KRAV MAGA UNITY

Krav Maga UNITY to klub nastawiony na jednostkę, do każdego podchodzimy w sposób indywidualny dbając o prawidłowy rozwój. Jesteśmy młodym, dynamicznym, profesjonalnie wyszkolonym zespołem instruktorów których połączyła wspólna pasja do Krav Maga. Nasi instruktorzy posiadają międzynarodowe, izraelskie uprawnienia do szkolenia osób cywilnych.

Prowadzimy treningi w grupach oraz indywidualne. Pracujemy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Cały czas poszerzamy swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach, seminariach i updatach oraz wielu pobocznych dziedzinach jak Ground Force Method, Flexible Steel, Kettlebell StrongFirst, kwalifikowana pierwsza pomoc i wiele innych.

Ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności przekłada się na wysoki poziom metodyczni i merytorczyny naszych treningów. Nasz zespół to zróżnicowane charaktery, jednak połączyła nas wspólna pasja do Krav Maga, promowanie aktywnego spędzania czasu a co najważniejsze – chęć dzielenia się tym co odmieniło nasze życie.

MISJA

Poprzez prowadzenie treningów jednoczymy ludzi zapewniając poczucie bezpieczeństwa , zwiększamy pewność siebie, poprawiamy zdrowie i samopoczucie tworząc społeczność ludzi z pasją i wspólnymi wartościami.

WIZJA

Klub Krav Maga w którym wspólnie promujemy poczucie jedności zapewniając zdrowy i bezpieczny tryb życia.

BARTOSZ ZALEWSKI

Bartosz Zalewski – Zaczął trenować Krav Maga w 2018 roku. Od 2021 roku prowadzi treningi Krav Maga dla dzieci i młodzieży. Ze sportem związany od dziecka, miłośnik górskich wędrówek, pieszych i rowerowych wypraw, nie rozstaje się z aparatem fotograficznym. Zawodowo inżynier-konstruktor. Trener który pomaga innym od najmłodszych lat swojego życia. W 100% poświęcił się działaniu dla bezpieczeństwa innych. Już w czasach licealnych był członkiem szkolnej grupy ratowniczej z którą odnosił liczne sukcesy. Dzięki jego kwalifikacjom i doświadczeniu w kontekście pierwszej pomocy każdy trening jest pełen wyzwań i jednocześnie 100% bezpieczny. Powierzając swoje dziecko Trenerowi Bartkowi masz pewność, że będzie zachwycone jego pozytywną energią, profesjonalizmem i podejściem do treningu.

DOŚWIADCZENIE TRENERSKIE

 • General Instructor Course – Krav Maga Global
 • Instruktor Krav Maga Unity – level 3
 • Instruktor Krav Maga Kids Unity – level 3
 • Stopień G1

DANIEL FOLDA

Daniel Folda – Jest niezwykle aktywną osobą, której życie skupia się wokół pasji, sportu i edukacji. Krav Maga trenuje już od 2014 roku. Na codzień prowadzi zajęcia z dziećmi, dzieląc się swoją wiedzą i umiejętnościami, które zdobywał przez lata. Daniel jest również studentem bezpieczeństwa narodowego i z tym kierunkiem wiąże swoją przyszłość. Oprócz zawodowych i sportowych zainteresowań, Daniel jest miłośnikiem książek, dobrych filmów (szczególnie Gwiezdnych Wojen).

DOŚWIADCZENIE TRENERSKIE

 • Instruktor Krav Maga Unity – level 2 
 • Instruktor Krav Maga Kids Unity 
 • Stopień G4

MATEUSZ ZAJĄCZKOWSKI

Mateusz Zajączkowski – Od dziecka ogromnie pasjonuje się sportem – w wolnych chwilach uwielbia grać w koszykówkę i siatkówkę, a od kilku lat zakochany jest w treningu siłowym z odważnikami Kettlebell. Jak sam mówi – Kettle odmieniły jego życie, sprawiły że jest silniejszy, dumny z wyglądu swojego ciała oraz zdecydowanie bardziej zadowolony z życia! Chciałby kiedyś poprowadzić grupę treningową z wykorzystaniem odważników, aby móc przekazać swoją pasję innym! Jako jeden z nielicznych w dzisiejszych czasach, „poznał” gry komputerowe dopiero w 2022 roku! Bardzo je polubił i dzięki temu ma teraz jeszcze lepszy kontakt z trenującą u nas młodzieżą.

DOŚWIADCZENIE TRENERSKIE

 • General Instructor Course – Krav Maga Global
 • Instruktor Krav Maga Unity 
 • Instruktor Krav Maga Kids Unity 
 • Stopień G4

WOJCIECH MATHEA

Wojciech Mathea – Choć najmłodszy spośród Instruktorów, już teraz wyróżnia się niezwykłym zaangażowaniem w treningi dla dzieci, pomimo że dopiero zaczyna swoją przygodę z prowadzeniem zajęć. Na co dzień studiuje zarządzanie, uczestniczy w zajęciach tanecznych, a w weekendy wieczorami pracuje jako barman! Jego ulubioną formą aktywności zaraz po treningach Krav Maga są kilkugodzinne wycieczki na rolkach. 

DOŚWIADCZENIE TRENERSKIE

 • Instruktor Krav Maga Unity 
 • Instruktor Krav Maga Kids Unity 
 • Stopień P5

ALEKSANDRA TOMASIK

Aleksandra Tomasik – zawsze uśmiechnięta i gotowa pomóc każdemu, niezależnie od pory dnia i nocy! Całe jej życie związane jest ze sportem, szczególnie z nartami oraz wodą – Ola jest ratownikiem wodnym!  Z treningami Krav Maga jest związana od 2021 roku. Zawodowo jest prawnikiem, a poza pracą uwielbia spędzać czas ze swoimi psami , układać puzzle i czytać kryminały! 

DOŚWIADCZENIE TRENERSKIE

 • Instruktor Krav Maga Unity 
 • Instruktor Krav Maga Kids Unity 
 • Stopień P4

DARIA POMIETLARZ

Daria Pomietlarz – zajmuje się obsługą naszej klubowej recepcji i tworzy treści na naszych mediach społecznościowych! Od zawsze jej ogromną pasją są zwierzęta, szczególnie te egzotyczne, jakie możemy spotkać w terrariach. Poza tym, na codzień studiuje gospodarowanie nieruchomościami i z tym kierunkiem wiążę swoją przyszłość!

DANIEL BARYGA

Daniel Baryga – Krav Maga trenuje już od 5 lat! Jak sam mówi – poznawanie systemu Krav Maga robi na nim ogromne wrażenie i jeszcze bardziej motywuje do dalszego rozwoju. W naszym klubie jest asystentem Instruktora Krav Maga w grupach młodzieżowych (12-15 lat) oraz dla dorosłych (16+). Prywatnie Daniel interesuje się technologią oraz cyberbezpieczeństwem. Jest również wielkim miłośnikiem fantastyki, szczególnie uniwersum Władcy Pierścieni oraz Wiedźmina! 

DOŚWIADCZENIE TRENERSKIE

 • Instruktor Krav Maga Unity 
 • Instruktor Krav Maga Kids Unity 
 • Stopień G1

OLIWIA DYL

Oliwia Dyl –  Krav Maga trenuje dopiero od roku, aczkolwiek z pełnym zaangażowaniem uczestniczy w życiu klubu. Oliwia jest asystentem Instruktora Krav Maga w grupach dziecięcych (4-11 lat). Jak sama przyznaje, Krav Maga dała jej znacznie więcej możliwości i umiejętności, niż tylko samoobrona. Poza zajęciami Krav Maga, Oliwia jest również aktywnym członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Mikulczycach. Marzy o tym, aby połączyć obie te pasje i związać nimi swoją przyszłość.

DOŚWIADCZENIE TRENERSKIE

 • Instruktor Krav Maga Unity 
 • Instruktor Krav Maga Kids Unity 
 • Stopień P1

FILIP KORBEL

Filip Korbel – jest asystentem Instruktora Krav Maga w grupach dziecięcych (4-11 lat). Jego przygoda z Krav Maga trwa już 2 lata, co sprawia mu ogromną radość i satysfakcję. W wolnym czasie, uwielbia słuchać różnorodnych podcastów. Jak mówi – to świetny sposób na poszerzanie horyzontów i zdobywanie nowej wiedzy. Ponadto, uwielbia rowerowe wyprawy na długie dystanse. Krav Maga, której poświęca dużo uwagi i czasu, jest głęboko związana z jego zainteresowaniami związanymi z wojskowością i militariami. To nie tylko skuteczny sposób na naukę samoobrony, ale także źródło inspiracji i motywacji do dalszego rozwoju. Wierzy, że połączenie tych pasji może prowadzić do fascynujących i satysfakcjonujących wyzwań w przyszłości.

DOŚWIADCZENIE TRENERSKIE

 • Instruktor Krav Maga Unity 
 • Instruktor Krav Maga Kids Unity 
 • Stopień P1

MATEUSZ DUDEK

Poznajcie Mateusza – instruktora w klubie Unity Krav Maga. Zaczął trenować Krav Maga w 2015 roku. Od 2018 roku prowadzi treningi Krav Maga dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Posiada międzynarodowe izraelskie uprawnienia do szkolenia osób cywilnych organizacji Krav Maga Global – stopień G4. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Przez kilka lat trenował piłkę nożną w lokalnym klubie piłkarskim, następnie trenował sporty siłowe, by w 2015 roku zacząć treningi Krav Maga, dziś nie wyobraża sobie życia bez Krav Maga.

Ambitny, twórczy, odnajdujący się na wielu płaszczyznach życia zawodowego – przedsiębiorca. Z natury bardzo kontaktowy – świetny metodyk z dużym doświadczeniem, czerpiący wielką radość z nauczania Krav Maga. Motywuje osoby które trenuje do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.  Pracowity, dąży do perfekcji, cały czas poszerza swoje kompetencje i horyzonty. Jego motywacją do ciągłego poszerzania kompetencji jest chęć przekazywania wiedzy i umiejętności dających poczucie bezpieczeństwa i komfortu w każdej sytuacji jaka może nas spotkać na życiowej drodze.  

DOŚWIADCZENIE TRENERSKIE

 • General Instructor Course – Krav Maga Global
 • Instruktor Krav Maga Unity – level 3
 • Instruktor Krav Maga Kids Unity
 • Stopień G5
 • Instruktor Ground Force Method – level 1
 • Instruktor Flexible Steel – level 1 i 2
 • Kurs anatomii sportowej
 • Uczestnik kursu kettlebell StrongFirst SFG1