WITAJ W KRAV MAGA UNITY

Krav Maga UNITY to klub nastawiony na jednostkę, do każdego podchodzimy w sposób indywidualny dbając o prawidłowy rozwój. Jesteśmy młodym, dynamicznym, profesjonalnie wyszkolonym zespołem instruktorów których połączyła wspólna pasja do Krav Maga. Nasi instruktorzy posiadają międzynarodowe, izraelskie uprawnienia do szkolenia osób cywilnych.

Prowadzimy treningi w grupach oraz indywidualne. Pracujemy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Cały czas poszerzamy swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach, seminariach i updatach oraz wielu pobocznych dziedzinach jak Ground Force Method, Flexible Steel, Kettlebell StrongFirst, kwalifikowana pierwsza pomoc i wiele innych.

Ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności przekłada się na wysoki poziom metodyczni i merytorczyny naszych treningów. Nasz zespół to zróżnicowane charaktery, jednak połączyła nas wspólna pasja do Krav Maga, promowanie aktywnego spędzania czasu a co najważniejsze – chęć dzielenia się tym co odmieniło nasze życie.

MISJA

Poprzez prowadzenie treningów jednoczymy ludzi zapewniając poczucie bezpieczeństwa , zwiększamy pewność siebie, poprawiamy zdrowie i samopoczucie tworząc społeczność ludzi z pasją i wspólnymi wartościami.

WIZJA

Klub Krav Maga w którym wspólnie promujemy poczucie jedności zapewniając zdrowy i bezpieczny tryb życia.

MATEUSZ DUDEK

Poznajcie Mateusza – instruktora w klubie Unity Krav Maga. Zaczął trenować Krav Maga w 2015 roku. Od 2018 roku prowadzi treningi Krav Maga dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Posiada międzynarodowe izraelskie uprawnienia do szkolenia osób cywilnych organizacji Krav Maga Global – stopień G4. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Przez kilka lat trenował piłkę nożną w lokalnym klubie piłkarskim, następnie trenował sporty siłowe, by w 2015 roku zacząć treningi Krav Maga, dziś nie wyobraża sobie życia bez Krav Maga.

Ambitny, twórczy, odnajdujący się na wielu płaszczyznach życia zawodowego – przedsiębiorca. Z natury bardzo kontaktowy – świetny metodyk z dużym doświadczeniem, czerpiący wielką radość z nauczania Krav Maga. Motywuje osoby które trenuje do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.  Pracowity, dąży do perfekcji, cały czas poszerza swoje kompetencje i horyzonty. Jego motywacją do ciągłego poszerzania kompetencji jest chęć przekazywania wiedzy i umiejętności dających poczucie bezpieczeństwa i komfortu w każdej sytuacji jaka może nas spotkać na życiowej drodze.  

DOŚWIADCZENIE TRENERSKIE

 • General Instructor Course – Krav Maga Global
 • Instruktor Krav Maga Unity – level 3
 • Instruktor Krav Maga Kids Unity
 • Stopień G5
 • Instruktor Ground Force Method – level 1
 • Instruktor Flexible Steel – level 1 i 2
 • Kurs anatomii sportowej
 • Uczestnik kursu kettlebell StrongFirst SFG1
 • Szkolony przez najlepszych polskich i zagranicznych specjalistów

Mateusz Dudek

BARTOSZ ZALEWSKI

Bartosz Zalewski – Zaczął trenować Krav Maga w 2018 roku. Od 2021 roku prowadzi treningi Krav Maga dla dzieci i młodzieży. Ze sportem związany od dziecka, miłośnik górskich wędrówek, pieszych i rowerowych wypraw, nie rozstaje się z aparatem fotograficznym. Zawodowo inżynier-konstruktor. Trener który pomaga innym od najmłodszych lat swojego życia. W 100% poświęcił się działaniu dla bezpieczeństwa innych. Już w czasach licealnych był członkiem szkolnej grupy ratowniczej z którą odnosił liczne sukcesy. Dzięki jego kwalifikacjom i doświadczeniu w kontekście pierwszej pomocy każdy trening jest pełen wyzwań i jednocześnie 100% bezpieczny. Powierzając swoje dziecko Trenerowi Bartkowi masz pewność, że będzie zachwycone jego pozytywną energią, profesjonalizmem i podejściem do treningu.

DOŚWIADCZENIE TRENERSKIE

 • Instruktor Krav Maga Unity – level 2
 • Instruktor Krav Maga Kids Unity
 • Stopień G1
 • Szkolony przez najlepszych polskich i zagranicznych specjalistów

Bartosz Zalewski