ZAPISY ONLINE OTWARTE DO 31 STYCZNIA 2024! ZAPISZ SIĘ!

NOCOWANIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY – Jak przeciwdziałać szkolnej agresji?

Drogi Rodzicu! 

Z ogromną radością informujemy, że w dniach od 6️⃣ do 7️⃣ października w naszym klubie odbędzie się NOCOWANIE dla dzieci i młodzieży! To wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko dostarczy niezapomnianych wrażeń, ale również przyczyni się do rozwoju Waszych dzieci w wielu aspektach życia.

TEMAT PRZEWODNI:

JAK PRZECIWDZIAŁAĆ SZKOLNEJ AGRESJI?

Czego nauczy się Twoje dziecko?

✅ UMIEJĘTNOŚĆ ROZWIĄZYWANIA KONFLIKTÓW

Twoje dziecko pozna różne metody konstruktywnego rozwiązywania konfliktów i unikania agresji jako sposobu radzenia sobie z problemami. Dzięki temu nabędzie umiejętność dialogu i negocjacji.

✅ ASERTYWNOŚĆ

Nocowanie pomoże dzieciom zrozumieć, czym jest asertywność i jakie korzyści niesie ze sobą wyrażanie swoich uczuć i potrzeb w sposób szanujący innych, bez przejawiania agresji lub uległości.

✅ EMPATIA

Poprzez różnorodne ćwiczenia i dyskusje, uczestnicy będą rozwijać empatię, czyli umiejętność rozumienia i współczucia wobec innych. To kluczowa cecha w budowaniu pozytywnych relacji.

✅ KOMUNIKACJA

Twoje dziecko nauczy się skutecznej komunikacji, w tym słuchania drugiego człowieka, jasnego wyrażania myśli i uczuć oraz budowania zdrowych relacji między rówieśnikami.

✅ SAMOREGULACJA EMOCJI

Nauczymy Twoje dziecko kontroli nad swoimi emocjami i radzenia sobie z frustracją czy gniewem w sposób konstruktywny, bez używania przemocy słownej lub fizycznej.

✅ BUDOWANIE POZYTYWNEJ ATMOSFERY

Dzieci będą pracować nad tworzeniem atmosfery pełnej szacunku i wsparcia w grupie rówieśniczej. Zrozumieją, że pozytywne otoczenie sprzyja zdrowemu rozwojowi.

✅ ZROZUMIENIE KONSEKWENCJI

Poprzez różne scenariusze i przykłady, dzieci dowiedzą się, jakie mogą być konsekwencje agresji w szkole, zarówno dla siebie jak i dla innych uczniów.

✅ ZNAJOMOŚĆ ŹRÓDEŁ POMOCY

Twoje dziecko będzie miało szansę dowiedzieć się, gdzie i jak szukać pomocy w przypadku doświadczania agresji lub widzenia jej w swoim otoczeniu.

📆 TERMIN

Noc z 6 na 7 października (piątek – sobota)

🕐 GODZINY

START o godzinie 19:00 (6 października) – ZAKOŃCZENIE o godzinie 11:00 (7 października)❗️

📍 MIEJSCE

Plac Kroczka 1, Zabrze 41-807

KOSZT: 129zł (do końca września)

Cena regularna: 149 zł

Dzieci oraz młodzież mają zapewnione 2 posiłki – kolacje i śniadanie.

MINIMALNY WIEK UCZESTNIKA - 7 LAT

ZAPISZ SWOJE DZIECKO JUŻ TERAZ!

📞 TELEFON

796 695 522

📩 E-MAIL

KRAVMAGA.UNITY@GMAIL.COM

GDZIE JESTEŚMY?