ZAPISY ONLINE OTWARTE DO 30 WRZEŚNIA 2024! ZAPISZ SIĘ!

NOWE GRUPY POCZĄTKUJĄCE – SAMOOBRONA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

ZAPEWNIJ SWOJEMU DZIECKU NOWOCZESNE I KREATYWNE ZAJĘCIA SAMOOBRONY!

Krav Maga dla dzieci oraz młodzieży to nie tylko świetna forma spędzania wolnego czau, ale także skuteczna nauka samoobrony. Dzięki naszym zajęciom, Twoje dziecko zyska wiele cennych umiejętności, takie jak:

✅ Samoobrona

Skuteczne techniki obrony osobistej, które pomogą Twojemu dziecku radzić sobie w potencjalnie niebezpiecznych sytuacjach oraz zyskać pewność siebie i umiejętność odpowiedniego reagowania na zagrożenia.

✅ Dyscyplina i szacunek

Trening Krav Maga promuje kulturę szacunku, zarówno wobec innych uczestników, jak i Instruktorów. Dziecko nauczy się słuchać poleceń, szanować zasady oraz zrozumie wagę dyscypliny. 

✅ Poprawa kondycji fizycznej

Zajęcia Krav Maga angażują całe ciało, co wpływa na poprawę kondycji fizycznej, wytrzymałości, siły i sprawności.

✅ Korekcja postawy

Poprzez wykonywanie różnorodnych ruchów i technik, dziecko zyska świadomość ciała i nauczy się utrzymywać prawidłową postawę. 

✅ Rozwój umiejętności poznawczych

Krav Maga wymaga szybkiego myślenia, analizowania sytuacji i podejmowania odpowiednich decyzji, co pozwoli dziecku rozwijać swoje umiejętności poznawcze i koncentracje.

✅ Samodyscyplina i kontrola emocji

Dzieci uczą się kontrolować swoje emocje w trudnych sytuacjach, co może być pomocne nie tylko na treningu, ale również w życiu codziennym.

✅ Zaufanie do siebie

Poprzez opanowywanie nowych technik i zdobywanie kolejnych umiejętności, dziecko buduje swoje zaufanie do siebie i swoich możliwości.

✅ Radzenie sobie ze stresem

Krav Maga to również nauka radzenia sobie ze stresem i presją. Dziecko uczy się, jak zachować spokój i skupienie w stresujących sytuacjach. 

CO WYRÓŻNIA NASZ KLUB KRAV MAGA UNITY?

Bezpieczeństwo

Nasze zajęcia są w 100% bezpieczne, prowadzone przez doświadczonych Instruktorów, którzy dbają o każde dziecko indywidualnie. Nasza przestronna sala wyposażona jest w miękka podłogę oraz specjalne ściany,  aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas zajęć. W trosce o dobro i komfort naszych Klubowiczów, korzystamy również z wysokiej jakości specjalistycznego sprzętu. Dzięki temu Twoje dziecko może ćwiczyć w pełni bezpiecznych i odpowiednio dostosowanych warunkach.

Szerokie podejście do tematu bezpieczeństwa

Uczymy dzieci nie tylko samoobrony fizycznej, ale również radzenia sobie z emocjami, unikania konfliktów i rozpoznawania potencjalnych zagrożeń.

Zajęcia dodatkowe

Jako klub Krav Maga Unity organizujemy dodatkowe zajęcia i warsztaty, które pozwalają rozwijać umiejętności naszych Studentów jeszcze bardziej.

STARTUJEMY JUŻ 4 WRZEŚNIA!

PIERWSZY TRENING JEST CAŁKOWICIE DARMOWY I NIEZOBOWIĄZUJĄCY!

Trenujemy w poniedziałki i środy w trzech grupach wiekowych:

16:30 - 17:15

Junior (8-11 lat)

17:15 - 18:00

Kids&Young (4-7 lat)

18:00 - 19:00

Teenagers (12-15 lat)

TYLKO PODCZAS ZAPISU DO 31 SIERPNIA - GWARANCJA SATYFAKCJI!

Testuj zajęcia do 30 września, a jeśli Twojemu dziecku się nie spodoba, zwrócimy Ci pieniądze!

NA PIERWSZY TRENING TWOJE DZIECKO POTRZEBUJE:

✅ Strój sportowy

✅ Buty do treningu na miękkiej macie

✅ Butelkę wody do picia

NIE ZWLEKAJ! ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA DO 26, WIĘC ZAPISZ SWOJE DZIECKO JUŻ TERAZ!

📍

Plac Kroczka 1, 41-807 Zabrze

🅿️

Możesz zaparkować bezpośrednio pod klubem, z tyłu w oficynie lub przy ul. Strażackiej

🚌

Mamy przystanek autobusowy pod klubem! Dojedziesz do nas autobusem nr: 15, T-3, 617, 81, 83, 111!

📞

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: 796 695 522 - Mateusz, 538 919 516 - Daria, 735 674 270 - Ola 📩 Mail: kravmaga.unity@gmail.com

Jak dojechać? Sprawdź na mapie!

OPINIE NASZYCH STUDENTÓW

,,Bardzo lubię to miejsce, to taki drugi dom. Ludzie tu są najlepsi. Trenerzy mają super poczucie humoru! Pani Daria też jest super! Bardzo polecam chodzić na zajęcia do klubu Unity! Warto próbować nowych rzeczy!''

Monika

,,Krav Maga Unity to fantastyczny klub, pełen wspaniałych i empatycznych osób. Trenerzy są nie tylko mili, ale również odpowiedzialni. Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w zajęciach!''

Karolina